Antalya Vaillant Kombi Bayi

Antalya Vaillant Kombi Bayi

  • 2 Kasım 2019
  • 1089 Görüntüleme
Vaillant markası Almanya’ya ait bir markadır.  Bir şemsiye veya çatı marka olmayıp sadece kombi cihazlar için kullanılan vaillant markası dünyanın birçok ülkesinde bilinen ve özellikle tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Ürün bazında branşlaşmaya gidilerek dünyaya tanıtımı yapılan ve ürün markası olarak kendini ispatlamış ve müşteri algısında kalıcı yer edinmiş olan vaillant markası, bugün Türkiye’de dahil birçok ülkede yaygın satış mağazaları ve servis ağı ile kitlesel ve küresel bir dünya markası durumundadır.

İnsanlar vaillant markasına ait kombi satın alacağı zaman sadece modelleri arasındaki farklılıkları incelemekte ve farklı markalarla herhangi bir kıyaslamaya ihtiyaç duymadan yüksek bir müşteri sadakati ile vaillant kombilere güvenerek satın almaktadırlar.

Antalya Vaillant Kombi Bayi olarak verdiğimiz hizmetleri en etkili şekilde vermeye çalışıyoruz. Vaillant markasının üstün marka gücünü muhafaza edecek nitelikte vermeye çalıştığımız servis hizmetleri, vaillant güvencesi ve teminatına uygun olarak verilmektedir. Bu nedenle gerek garanti kapsamında gerekse garantisiz olarak Antalya Vaillant Kombi Bayi firmamıza başvuran kişilere en kaliteli servis hizmetini veriyoruz.

Yeterli Teknik Bilgi ve Donanım Sahibi Çalışanlar


Antalya Vaillant Kombi Bayi firmamız, vaillant kombilerin tüm teknik detay ve özelliklerini bilen çalışanlarla hizmet vermektedir.

Vaillant kombilerde bilinmesi gereken tüm konular hakkında bilgi sahibi olan, kombilerin bakım ve onarımını en iyi şekilde yapabilecek teknik ve mesleki bilgi ve deneyime sahip olan çalışanlarımız mevcuttur. Bayimize getirilen veya bakım onarım talep edilerek kendi yerinde görülmesi istenilen vaillant kombileri en hızlı ve doğru şekilde tamir ve bakımını yapacak yetkinlikte ve uzmanlığa sahip çalışanlardır.

Vaillant marka kombilerde meydana gelen arızalarda kombilerin özelliklerine ve modeline uygun, kombi performansını en iyi şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlayacak bakım ve onarım hizmetinin yanı sıra, orijinal parça değişimiyle de kombilerin aslına uygun olarak korunmasına özellikle dikkat etmekteyiz.

Antalya Vaillant Kombi Bayi olarak müşteri memnuniyetini firma hedefi olarak görmekteyiz. Vaillant markasının yaygın servis ağının bir parçası olarak övünç ve gururla verdiğimiz servis hizmetlerimizin başarılı olarak sonuçlanması ve müşterilerin memnuniyetini sağlaması bizim için çok önemlidir. Firmamıza başvurarak kombilerinizin her türlü bakım ve onarım hizmetini en iyi koşullarda satın alabilirsiniz.


Etiketler: