Antalya Kombi

Antalya Kombi

  • 29 Ekim 2019
  • 1143 Görüntüleme
Ürünleriniz kesinlikle güvenilir bir servise alınan araç ve ürünler yolda veya teslim edilmesinde ürün ve makineleriniz talepte bulunmadığınız bir biçimde ( çizik, yıpranmış, ezik vb. ) gelirse yenisini istekte bulunma imkanınız bulunmaktadır,  tabi bunu gerekli kurallar altında talep etmeimkanınız olmaktadır.

Firmamıza alınmış olan cihazlar hem gelen uzman ekip aracılığı ile resim ve rapor tutmasına ihtiyaç vardır. Dilerseniz sizde ürün ve cihazlarınızın resimlerini alıp dilediğiniz bir biçimde gelmez ise bu haktan faydalanma olanağına sahip olmaktasınız. Bu hakkı yalnız Antalya kombi servisi vermektedir.

Kombi Bakımı


Senede en az bir defa olmak üzere sonbahar da veya yaz aylarının ilk günlerinde kombilerin, kombi servis kuruluşları tarafından Antalya kombi uzman ve belgeli personeller ile kombilerin 6 aylık periyodik bakım ihtiyaçları olmaktadır. Antalya kombi servisi ile düzenli bakımı yapılmakta kombiler, sene boyunca en az problem ve yüksek performans göstermektedir.
Neler Yapılmasına İhtiyaç Vardır
1-) Kombi baca fanı kontrolü yapılır ve temizlenme işlemi yapılır.
2-) Kombi tesisat süzgecinin temizlik işlemi yapılır.
3-) Basınç tankı kontrolü yapılır, ihtiyaç duyulursa hava basınç ayarı kontrol edilerek yapılır.
4-) Kombi makinesinin yanma odası, brülör temizlik işlemi yapılır.
5-) Genel iç temizliği işlemi yapılır pası önleyen ilaçları kullanılır.
6-) Kombi aracının gaz ayarı kontrol edilir ve yapılır, bunun sayesinde yakıt seviyesinde   ila %20 arasında yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

Petek temizlik işlemi, her 3 ile 5 senede bir yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu işlem olmadığı takdirde peteklerin üstü ısınmakta fakat altı ısısı yeterli değil, petek hiç ısı vermiyor  veya petek çok az derecede ısı veriyor gibi sorularla karşı karşıya kalmaktasınız. Antalya bölge servisi; petek temizlik işlemini, tesisat bakım servisini, tesisat temizlik işlemini ve petek bakımı gibi alanlarda uzman bir seviyede bulunmaktadır. Uzman personelleri ile Antalya kombi tarafında konforu hissedin.

Nasıl işlemler yapılmaktadır?


1-) Tesisat temizlik işlemi yapılır.
2-) Filtre temizleme işlemi yapılır. Fiziksel olarak iskeleti zarar ise değişimi yapılır.
3-) Pası, korozyonu ve tortulaşmayı engelleyen sıvı tesisata ve peteklere koyulma işlemi yapılır.
4-) Bütün petekler ayrı ayrı çıkarılmadan temizlenir.


Etiketler: